#SESSİZKALMA

Geliştirici : Ateş Böceği Derneği

Kadına şiddete, kadına eziyete ve kadının kısıtlanmasına karşı #sessizkalma diyeceğimiz bir çalışma olacak. Neler mi yapılacak? Orası sürpriz olsun.
"Bütün Dünya Bir Sahnedir" (W. Shakespeare)

Geliştirici : Atölye Paşa

Topluluk önünde bir karakteri canlandırırken postürümüz, duruşumuz nasıl olmalı? Ne hissediyoruz? Nasıl yansıtıyoruz? Seyirciye bunu yansıtmak için neler yapmalıyız? Bütün bunlara rağmen her şey planlandığı gibi gitmeyebilir değil mi? O zaman kendi hikayemizi kendimiz yazacağız. Ama nasıl?

UTANGAÇ ÇOCUK KARNAVALDA

Geliştirici : Atölye Paşa

İçimizde bastırdığımız, kıyılara köşelere ittirdiğimiz ancak büyük potansiyel taşıyan özelliklerimiz neler? Kendimizde utandığımız şey aslında bizim için paha biçilmez bir hediye olabilir mi? İçinizdeki utangaç çocuk, karnavalda tekrar canlanabilir mi? Ne dersiniz?

ANİMASYON ve GÖSTERİLER

Geliştirici : Kampüs Extreme

Neler göreceğin hakkında bilgi veremeyiz ama gördüklerini uzun zaman unutamayacağına eminiz!

DALIŞ ve SU SPORLARI
Geliştirici : Kampüs Extreme

Heyecanımız karnaval alanına sığmadı denize taştı ! 
Dalışta mı var demeyin dalışta var.
ATV

Geliştirici : Kampüs Extreme

4 tekerli canavarlarla Urla'nın altını üstüne getirmek istersin diye düşündük ve canavarlarımızı Karnavala saldık!

BUNGEE JUMPING
Geliştirici : Kampüs Extreme
%100 tutku
%100 adrenalin
En yüksek adrenalin seviyesine sahip en Extreme macerayı Karnavalla buluşturuyoruz! Binlerce insan seni izlerken kendini boşluğa bırakmak tam da Extreme Area'ya yakışır bir hareket olsa gerek.
DÖNME DOLAP
Geliştirici : Kampüs Extreme

Karnaval olurda dönme dolap olmazsa olmaz. Biz üşenmedik koca dönme dolabı karnavala getiriyoruz, sen de gelmemezlik yapmazsın umarım ! Hem belki sen dönme dolabın en tepesindeyken elektrikler kesilir !
YUVA YAPIMI

Geliştirici : Ateş Böceği Derneği

Ateş Böceği Gönüllüleri ile atölyeye katılmak isteyen karnaval katılımcılarının birlikte gerçekleştireceği atölye çalışmasıdır. Patili dostlarımız için Yuvalar inşa edeceğiz. Sonrasında ihtiyacı olan alanlara bırakacağız.


ÇOCUKKEN BAŞLAR GÖNÜLLÜ EĞİTMEN ATÖLYESİ

Geliştirici : Ateş Böceği Derneği

Çocukken Başlar Projesi , Ateş Böceği’nin en önemli projelerinden biridir. 1. Adım olan Hayvan Sevgisi Çocukken Başlar projesi kapsamında gönüllü eğitmenler yetiştirip ilkokul ve ortaokullara Hayvan sevgisi eğitimleri veriyoruz. Karnaval’da ise 4 günlük bir eğitmen programı ile sende Çocukken Başlar Gönüllü Eğitmeni olabilir, sertifika alabilir ve yeni dönemde ilkokul ve ortaokullara eğitim vermeye başlayabilirsin.

#benimdoğam

Geliştirici : Ateş Böceği Derneği

#benimdoğam , yaşadığımız habitata ihanet etmemek üzerine kurulu…Bilinçlenmek, bilinçlendirmek adına bir atölye gerçekleştireceğiz. Hep birlikte öğrenip, öğretebileceğimiz bir atölye olacak. Yaşadığımız habitatın temiz kalması ve doğayı korumak adına atölye çalışması yapıyor olacağız.

HAYATTA 1 DEĞERİN OLSUN

Geliştirici : Ateş Böceği Derneği

Hoşgörü,Samimiyet,Dürüstlük,Girişimcilik,Eğitim,Ekip ruhu,SevgiBizim için çok önemli olan 7 değeri görüyorsunuz. Hep birlikte değerler üzerine bir atölye gerçekleştireceğiz. Hayatta 1 Değerin olsun. Çünkü siz çok değerlisiniz. Hayatta mutlaka bir değeriniz olmalı…©2018 Objektif Bilişim İleri Teknoloji Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.