KARNAVAL KURALLARI

· Karnaval bileti alan misafirlerimiz kendi güvenlikleri için girişte profesyonel güvenlik ekiplerimizin üst ve çanta aramasından geçecektir. Bunu kabul etmeyen misafirlerimizin alana giriş hakkı iptal edilecektir.

· Karnaval organizatörü, kaybolan ya da çalınan eşyalardan sorumlu değildir.

· Karnaval biletleri, organizatörün izni olmadan ticari veya promosyon amaçlı kullanılamaz.

· Karnaval alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve güvenliğin sorumluluğu ve yetkisi yoktur.

· Karnaval alanı dışında katılımcıların yaşayabileceği olumsuz durumlardan (gıda zehirlenmesi, yaralanma, adli ve polisiye vakalar vb.) organizatör ve Karnaval güvenliği sorumlu tutulamaz.

· Dışarıdan getirilen hiçbir yiyecek ve içecek karnaval alanına alınmayacaktır.

· Karnaval alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihaz, içecek, cam ve plastik şişe, teneke, kamp ocağı, havai fişek, yanıcı-parlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vb.),silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır.

· Günlük bilet satın alan katılımcılar, karnaval alanına etkinlik günü saat 12:00’dan itibaren giriş yapabilirler. Konserlerin sona ermesinin ardından alan içerisinde kalmaları yasaktır.

· Kombine bilet sahipleri konser alanına 27 Haziran 2019 günü saat 10:00’dan 30 Haziran 2019 saat 22:00’a kadar giriş yapabilir.

· Günlük bilet ve kombine bilet sahipleri çadır kamp alanına giriş yapamaz.

· Konaklamalı kombine bilet alan katılımcılar, kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir.

· Karnaval alanı çevresinde satış yapmak, broşür dağıtmak, promosyon aktiviteleri yapmak yasaktır.

· Karnaval biletlerine göre misafirlerimize aldıkları bilet sınıfına göre bileklik takılacaktır. Karnaval alanına giriş çıkış bu bileklikler ile sağlanacak olup kaybolması durumunda yenisi verilmeyecektir. Talep doğrultusunda ancak katılımcı yeniden bilet alabilir.

· Karnaval alanında kurulacak ücretsiz portatif WC ve duşlar olacaktır. Temizliği ve bakımı ilgili firma tarafından yapılacaktır.

· Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir. Araçların karnaval alanı dışındaki uygun noktalara bırakılması ve karnaval alanına yaya olarak ulaşım sağlanması önerilmektedir.

· Kamp alanında çadır kurumları esnasında görevli personel çadır ölçüleri ve kişi sayısını göz önüne olarak gereksiz alan kullanımına izin vermeyecektir.

· En fazla 4 kişilik çadırlar kabul edilecektir. Kabul edilen çadır ölçüleri 2.20m / 2.50m şeklindedir. Çadır ölçülerini lütfen dikkate alınız. 

· 7 yaşından küçük katılımcılar sadece ebeveynleri eşliğinde olmak kaydı ile alana ücretsiz giriş yapabilirler. 27.06.2012 ve öncesinde doğanlar bilete tabidir.

· Karnaval her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır. Organizatör, Karnaval programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, bilet bedelinin tam veya kısmi iadesine neden oluşturmaz.

· Karnaval biletlerinin iade edilmesi veya biletlerde değişiklik yapılması mümkün değildir.

· Karnaval biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.
©2018 Objektif Bilişim İleri Teknoloji Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.